Profesjonalnie dla firm

Jesteśmy doświadczonym organizatorem wyjazdów firmowych, który dba o każdy detal, tak, aby zapewnić obsługę na najwyższym poziomie.
Nasze realizacje

Nasza oferta to bogactwo możliwości

01

Wyjazdy studyjne

Nieodłączny element kształcenia, który łączy teorię z praktyką, jest ważnym sprawdzianem umiejętności i możliwości. Uczestnicy takich wyjazdów uzupełniają i poszerzają wiedzę. Są one narzędziem wspomagającym rozwój każdej firmy, instytucji czy przedsiębiorstwa. Nasze doświadczenie w organizacji takich wyjazdów gwarantuje świadczenie usług na najwyższym poziomie, zarówno od strony merytorycznej, jak i logistycznej.

02

Szkolenia, konferencje

Organizujemy szkolenia i konferencje, zarówno dla instytucji samorządowych, jak i przedsiębiorców. Kompleksowa obsługa rozpoczyna się od organizacji transportu, poprzez zakwaterowanie i zakup biletów wstępu, a kończy na zatrudnieniu osób, które takie szkolenie, bądź konferencję mogą poprowadzić.

03

Misje gospodarcze

Przeprowadziliśmy ponad 350 misji gospodarczych, a nasze doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje, sprawiają, że jesteśmy jednym z liderów w tej dziedzinie. Przy organizacji tego typu wyjazdów, współpracujemy z różnymi podmiotami, w tym izbami gospodarczymi oraz instytucjami. Misje gospodarcze, które organizujemy, pozwalają na udział w szkoleniach, warsztatach, inferencjach, targach i spotkaniach B2B.

04

Targi, wystawy EXPO

Organizujemy wyjazdy na targi oraz EXPO, zarówno w charakterze odwiedzających, jak i wystawców. Nasi klienci biorą udział w imprezach tego typu na wszystkich kontynentach. Zajmujemy się nie tylko samą organizacją wyjazdu, ale jesteśmy w stanie również zaprojektować i zbudować stoiska wystawowe.

Planujesz wyjazd? Zabierzemy Cię tam!

Jeśli masz upatrzone miejsce wydarzenie – zabierzemy Cię tam.

Nasza oferta obejmuje nie tylko profesjonalne planowanie i koordynację wydarzeń, ale także rezerwację miejsc noclegowych, organizację transportu.

  • zakup biletów
  • transfery
  • rezerwacje
  • wizy
  • zakwaterowanie
  • budowa stoisk

Doświadcz wysokiej jakości naszych usług.

Zapraszamy do współpracy małe, średnie i duże przedsiębiorstwa. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi oraz atrakcyjne ceny. Wykaz referencji dostępny na życzenie.

Napisz do nas