Cristal Travelnet - Twój partner w biznesie | Oferta dla firm
433
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-433,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-title-hidden,vss_responsive_adv,vss_width_1000,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge
Oferta dla firm

Łączenie teorii z praktyką zawsze jest ważnym sprawdzianem umiejętności i możliwości. Wyjazdy studyjne, stanowiące nieodłączny element kształcenia. Uczestnicy takich wyjazdów uzupełniają i poszerzają wiedzę i praktykę, ą narzędziem wspomagającym rozwój każdej firmy, instytucji czy przedsiębiorstwa, pozwalającym na wprowadzenie i korzystanie ze sprawdzonych rozwiązań. Nasze doświadczenie w organizacji takich wyjazdów dla bardzo różnych branż gwarantuje świadczenie usług na najwyższym poziomie zarówno od strony merytorycznej jak i logistycznej. 

Organizujemy szkolenia i konferencje zarówno dla instytucji samorządowych jak i przedsiębiorców.  Cristal Travelnet przygotowuje oraz aranżuje z dużym powodzeniem wyjazdy grupom jak i całym zespołom. Obsługujemy kompleksowo od rezerwacji biletów lotniczych, transferów, zakwaterowania po przez zakup wejściówek jak również zatrudnienie osób prowadzących dane szkolenia.

Przeprowadziliśmy ponad 340 misji gospodarczych, nasze doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje sprawiają, że jesteśmy jednym z liderów. Misje pozwalają na udział w szkoleniach, warsztatach, konferencjach, targach, spotkaniach B2B. Przy organizacji tego typu wyjazdów współpracujemy z różnymi podmiotami w tym izbami gospodarczymi oraz instytucjami. 

Organizujemy wyjazdy na wydarzenia targowe oraz EXPO zarówno w charakterze odwiedzających jak i wystawców. Jesteśmy dobrze zorganizowani a nasi klienci biorą udział w imprezach targowych na wszystkich kontynentach. Przygotowujemy takie wyjazdy kompleksowo od rezerwacji biletów lotniczych, transferów, zakwaterowania po przez zakup wejściówek. Zajmujemy się również projektowaniem i budową stoisk.

W ramach podpisanych umów agencyjnych, oferujemy wyjazdy kilkunastu, wybranych touroperatorów. Zgodnie z obowiązującą ustawą o usługach turystycznych, wszystkie oferowane przez nas wycieczki mają taką samą cenę jak kupowane bezpośrednio w biurze touroperatora lub u innego agenta. Podróże to nasza pasja. Posiadamy niezliczoną ilość programów i propozycji,  jednak podchodzimy do każdego indywidualnie. Słuchamy potrzeb i doradzamy wybór najkorzystniejszych wariantów. 

 

 

Zapraszamy do współpracy duże, średnie, i małe firmy. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi w atrakcyjnej cenie.
Wykaz referencji dostępny na życzenie.